in

БОРБА ЗА PLAYSTATION 5! ДВЕ ЖЕНИ СЕ ТЕПААТ КОЈ ДА ГО КУПИ ПОСЛЕДНИОТ PLAYSTATION 5! [ВИДЕО]

Во продавница во САД се водеше тепачка помеѓу 2 жени за конзолата за игри PlayStation 5, која е многу барана. Моментот на борба со тупаници што летаа во воздухот беше забележана од камерите.

Плаќаат двојно за да ја купат конзолата!

PlayStation 5 се продава повеќе од Xbox Series X и S. Се вели дека играчите кои имаат потешкотии да ја пронајдат конзола за игри, плаќаат скоро двојно повеќе за да го купат уредот од други странски земји.

Еве го видеото:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote