in

Двејн Џонсон потврди: Филмот Black Adam започна со снимање!

Популарниот актер Двејн Џонсон изјави дека долгоочекуваниот филм на DC, Black Adam конечно започна со снимање. Ѕвездата на Jumanji ги објави новостите на својот Инстаграм профил на кој што има 227 милиони следбеници.

Тој објави слика на социјалната мрежа и под неа напиша „Правиме историја, екстремно сум возбуден и сакам да ги споделам овие новости со вас. Конечно започнавме со снимање на филмот Black Adam!“. Двејн Џонсон ја доби улогата на Black Adam уште во 2014, но дури сега започна со снимање на филмот.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote