in

Двејн Џонсон се враќа со нова авантура – Jungle Cruise (ВИДЕО)

Популарниот Двејн Џонсон и убавата Емили Блант се спојуваат во новата авантура Jungle Cruise. Премиерата на филмот е закажана на 22 јули и е базирана според приказната на Дизни. Погледнете како изгледа филмот подолу:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote