in

Наскоро ќе наполни 50 години, но НИКОЈ НЕ БИ РЕКОЛ: Еден детал на нејзиното извајано тело го привлече вниманието на сите! (ФОТО)

“Таа привлече љубопитни погледи …”

Американската актерка и поранешна зајачица на Плејбој, Брук Бурк неодамна прошета низ Холивуд во необично, но предизвикувачко издание, а нејзиното извајано тело и врвната форма не можеа да останат незабележани.

Оваа 49-годишна убавица се појави во широк долен дел од тренерката во сива боја, која ја носеше со тесна црна маица која и го истакнува тенкиот струк, но и бујните гради.

Брук привлече љубопитни погледи и не и пречеше што тренерката и се лизна од колковите, откривајќи парче гола кожа и скокоткајќи ја имагинацијата на минувачите.

Оваа дама носеше заштитна маска, но беше јасно дека одлично се држи за своите години и дека изгледа барем две децении помладо!

Инаку, познатата бринета денес активно се занимава со фитнес и танц, а учествуваше и во шоуто „Танц со Ѕвездите“. Таа самата призна дека луѓето често ја мешаат со нивната 18-годишна ќерка Сиера Скај или дека мислат дека се сестри.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote