in

1 BTC = 40.000+$! Bitcoin продолжува да оборува рекорди!

Криптовалутата Bitcoin со најнов рекорд! Моментално (за време на пишување на оваа статија) цената на еден Bitocin е 40.964 американски долари! Продолжуваме да следиме до каде ќе продолжи овој тренд!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote