in

ПРЕД СИТЕ ЕСТЕТСКИ КОРЕКЦИИ! КАКО ИЗГЛЕДАШЕ ПОЗНАТАТА ПЕЈАЧКА ВО ТИНЕЈЏЕРСКИТЕ ГОДИНИ! [ФОТО]

27, July, 2018, Belgrade - Performance of Edita (Edita Aradinovic) held on raft River. Edita (Edita Aradinovic). Photo: Antonio Ahel/ATAImages27, jul, 2018, Beograd - Nastup Edite (Edita Aradinovic) na splavu River. Foto: Antonio Ahel/ATAImages

Популарната пејачка Едита Арадиновиќ е многу активна кога станува збор за социјалните мрежи.

Таа често го споделува својот секојдневен живот со своите обожаватели на својот Инстаграм профил.

Веќе е познато дека пејачката не крие дека направила неколку умерени корекции, една од нив и се носот и усните, а ја отстрани и белекот над усната по која беше препознатлива.

Овој пат, Арадиновиќ објави невидени фотографии од тинејџерските денови, на кои може да се види како изгледала пред сите операции.

„Слатки шеснаесет“, напиша таа во описот на фотографијата што ја сподели на својата сторија на Инстаграм.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote