in

Моменти на евакуирање на екипажот од товарниот брод кој беше соборен од брановите! [ВИДЕО]

Товарен брод соборен од невреме и браноби на брегот на Норвешка. 3 хеликоптери отидоа да го спасат екипажот кој побара помош. Еве ги моментите на евакуација..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote