in

Елиот Пејџ ја објави првата „топлес“ фотографија по промената на полот! (ФОТО)

Актерката, која неодамна го промени полот и стана актер, ја објави првата фотографија по трансформацијата во машко на социјалните мрежи.

Елиот Пејџ објави фотографија на инстаграм профилот во која позира без маица и на неа може да видиме низ каква трансформација поминал актерот.

Фотографијата е насликана во домот на Елиот и собра над 2.5 милиони лајкови. Тој порано беше попознат како Елен Пејџ, а сега го промени името во Елиот.

Како ви се допаѓа?

-1 поени
Upvote Downvote