in

Францускиот претседател Емануел Макрон доби шамар! (ВИДЕО)

Ова е моментот кога францускиот претседател, Емануел Макрон доби удар по лицето за време на неговата официјална посета:

Видеото коешто циркулира на социјалните мрежи може да се види како Макрон се движи до бариерита и го поздравува народот. Претседателот беше во посета во југоисточна Франција кога се случи овој немил настан.

Според француските медиуми, двајца мажи биле уапсени после инцидентот.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote