in

ЕМОТИВНО! Митровиќ во солзи после рекордот! Ова го сонував уште како дете!

Александар Митровиќ го совладаа емоциите откако успеа да го собори рекордот стар 65 години и да стане најдобар стрелец во историјата на националниот тим. Слушнете што рече во интервјуто за Спорт Клуб.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote