in ,

СлаткоСлатко

Еве како изгледа 47-годишната Ева Лонгорија без шминка

Имено, 47-годишната актерка е фотографирана во природен и прилично лежерен стил, а носела целосно бела облека.

Ова издание вклучуваше џемпер, широки бели панталони и бели патики.

Лонгорија била забележана како се шета низ трговски центар, а за природното издание доби голем број комплименти. Актерката моментално се подготвува за премиерата на „Flamin’ Hot“, нејзиното претстојно режисерско деби.

„Мислам дека имав толку многу работи да докажам и дека навистина го прифатив предизвикот во секој поглед“, вели таа за ангажманот во филмот.

Лонгорија вели дека сака да послужи како инспирација за секој што сака да започне кариера како режисер.

„Flamin’ Hot“ официјално ќе биде објавен на 9 јуни на платформата Hulu по премиерата на 11 март на овогодишниот фестивал South by Southwest.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote