in ,

П*рно ѕвездата Lana Rhoades советува: „Еве како да доживеете ТРОСТРУК ОРГАЗМ во мисионерската позиција!

Ова тотално го менува гледиштето за ова, многумина би рекле „застарена“ техника!

Lana Rhoades, која наполни 24 години во септември, важи за ѕвезда во подем кога станува збор за филмовите за возрасни. Имено, таа започна да се занимава со оваа работа во 2016 година, и оттогаш работи на голем број филмови, додека за некои од нив има добиено и награди.

View this post on Instagram

Last one is the best ❇️

A post shared by Lana Rhoades (@lanarhoades) on

Иако многу луѓе мислат дека е тешко да се задоволи ваква жена затоа што с*ксот е нејзината професија, а таа работи со професионалци секој ден, таа во една емисија откри дека е токму спротивното и дека е многу едноставна кога станува збор за с*кс.

  • Мојот пристап е многу едноставен, ми се допаѓа мисионерската поза, а најмногу ми одговара кога имам с*кс со моето момче – вели Lana.

Таа дури откри како успеала да ја подобри оваа едноставна, и за многу досадна мисионерска поза, со цел да доживее повеќекратни оргазми.

За време на мисионерската поза, додека нејзиното момче е горе, таа силно ги влече колковите на нејзиниот партнер, со цел да ја почувствува пенетрацијата подлабоко.

  • Секако дека тоа го прави уште повеќе напален, па тој влегува подлабоко и посилно. И јас така го сакам – открила Лана.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote