in ,

СлаткоСлатко

Еве како можете да врзете коса без стегач – импресионира со леснотија и брзина

Ако имате долга коса, сигурно ви се случило еднаш во истиот момент кога сакате да ја врзете во опашка или пунџа, да немате никакви ленти за коса при рака.

Лентите за коса се една од оние предмети, како шноли или чорапи, кои редовно мистериозно исчезнуваат. За среќа, кога ќе се случат вакви ситуации, постојат разни трикови, вклучително и еден од популарниот ТикТок, кој ќе им помогне на оние со долга коса.

 

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote