in

25 години не знаев зошто служи внатрешното капаче за зејтин (видео)

Сите сме добро запознаени со пакувањето на сончогледово масло. Кога ќе го отвориме шишето, повеќето од нас го фрлаат оној заштитен капак што го гледаме по одвртувањето на пластиката. Дали знаевте дека тој капак е важен?

Погледнете го видеото зошто служи внатрешното капаче:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote