in

Најново од MARVEL – втор трејлер за FALCON AND WINTER SOLDIER! (ВИДЕО)

Најновата серија за пријателите на Captain America – Falcon и Winter Soldier е на прагот да ја има својата премиера. Марвел повторно ги почасти фановите со нов трејлер за серијата. Погледнете за што станува збор:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote