in

Уникатен филм на Netflix кој мора да го погледнете – Alpha! (ВИДЕО)

Алфа е филм на стриминг платформата Netflix кој помина „под радарот“ на многумина, но вреди да одвоите час и половина од вашето време.

Се работи за момче кое се бори со природата за да се врати во своето племе. Филмот се карактеризира со помалку дијалог, а повеќе акција. Погледнете за што станува збор:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote