in

Трејлер за филмот на MORTAL KOMBAT! (ВИДЕО)

Неодамна беше објавено дека една од најпопуларните франшизи за видео игри добива нов филм. Оттокаш со нетрпение ги очекуваме секои информации поврзани за тој филм. Сега можеме да го видиме и трејлерот. Погледнете го во видеото подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote