in

Нов филм на Gary Oldman – CRISIS (ТРЕЈЛЕР)

Популарниот холивидски актер Gary Oldman заедно со неговата колешка Evangeline Lilly глумат во филмот Crisis. Филмот се работи за шверцер кој се обидува да пренесе огромна количина на наркотици, додека поранешниот зависник се обидува да го пронајде неговиот исчезнат син. Погледнете за што станува збор:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote