in

Филм за Biggie во кој глуми Johnny Depp – CITY OF LIES! (ТРЕЈЛЕР)

Johnny Depp е детектив кој се обидува да ги пронајде убијците на популарниот рапер Notorius B.I.G. Инспириран од вистинска приказна филмот треба да искочи на 19 Март. Погледнете го трејлерот:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote