in

Ѕвездата на Stranger Things, Finn Wolfhard потврди интересна работа за четвртата сезона

Во најновото интервју, Finn Wolfhard, кој го толкува ликот на Mike во серијалот Stranger Things, изјави дека фановите можат да очекуваат најсмешна, најмрачна а воедно и најтажна сезона досега снимена.

Снимањето на четвртата сезона започна уште во 2020, но пандемијата го направи своето и продукцијата мораше да биде неколкупати одложувана. Директорите се надеваат дека најновата сезона од серијата ќе искочи некаде во 2021, но сеуште немаат потврдено на кој датум.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote