in

WTFWTF

Осомничен за грабеж флертува со судијката на Zoom: „Многу си прекрасна..“

Интересни дијалози се водеа меѓу Демитриус Луис и судијката, кој се појави пред судија преку интернет под обвинение за обид за грабеж во САД.

Во градот Форт Лодердејл, Луис, кој се појави пред судијата во четвртокот со обвинение дека се обидел да влезе во куќа во која спиеле 3 деца.

Со лицето на Блекмон кое се појави на екранот, Луис рече: „Вие сте толку прекрасни… мора да кажам дека сте прекрасни“.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote