in

Флипкенс падна поради поставената реклама и беше тешко повредена! [ВИДЕО]

Неверојатна несреќа за Кирстен Флипкенс на мечот со Софија Кенин во Абу Даби, таа мораше да го предаде мечот затоа што беше сериозно повредена затоа што се сопна од реклама..

Снимката може да ве вознемири!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote