in

Боксерот Флојд Мејведер се приклучи на платформата за возрасни OnlyFans!

Флојд Мејведер штотуку направи профил на платформата за возрасни OnlyFans.

Неговиот профил е бесплатен и може да го следи секој којшто ќе посака. Боксерската легенда, 44, изјави дека луѓето кои ќе го следат на платформата можат да очекуваат досега невидени фотографии од него, како и начинот на неговиот живот.

Зборувајќи за најновиот негов потег, Мејведер изјави: „OnlyFans ќе биде ново искуство за фановите. Спремен сум да им го покажам мојот начин на живот, како и нецидени фотографии од мене“, Се верува дека тој ќе ја користи платформата да постира фотографии од неговите вредни предмети и тренинг сесии.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote