in

Фотографии кои ни ја доловуваат вистинската состојба на мајките после породоувањето!

Мајките се ангели! Сите се согласуваме со тоа. Не носеа 9 месеци и не порастоа!

Во прилог имаме неколку фотофрафии кои ни ја доловуваат „маката“ со која се соочувале нашите мајки!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote