in

БОЛЕН ОДНОС! Фотографија на Дејвид Бекам кој ја ЗГРОЗИ ЈАВНОСТА!

Фотографијата на која Дејвид Бекам се бакнува во устата со својата ќерка Харпер Севен ја подели јавноста и предизвика реакции во јавноста.

Модната дизајнерка и поранешна пејачка Викторија Бекам веројатно не очекуваше дека една од нејзините последни фотографии, која ја објави на Инстаграм, ќе крене прашина и ќе ги сподели своите обожаватели кои не можеа да се воздржат од бројни коментари.

Станува збор за фотографија на која нејзиниот сопруг, пензионираниот фудбалер Дејвид Бекам, ја бакнува во устата нивната 9-годишна ќерка Харпер Севен. Всушност, не беше прв пат да споделат такво нешто на социјалните мрежи и очигледно е сосема прифатливо за нив како семејство и родители.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote