in , ,

СмешноСмешно Што?Што?

ФУСТАН КОЈ ЈА НАДМИНА ГРАНИЦАТА НА ДОБРИОТ ВКУС, САЛОТО ВИСИ НА СИТЕ СТРАНИ: Пејачката направи вистинска модна катастрофа!

Вака не се облекува една ѕвезда

 

Ријана со години важеше за икона на стилот, сè што би носела ќе стане моден хит следниот ден, но ситуацијата се сменила. Во последно време нејзините стајлинзи се, во најмала рака, чудни и на работ на добар вкус.

Особено внимание предизвика фустанот во кој таа се појави пред ресторан синоќа. Пејачката прошета во друштво на своето момче Асап Роки, во розов фустан кој откри повеќе отколку што криеше. Длабокиот шлиц и материјалот што требаше да се види не оставија ништо на фантазијата.

Пејачката со години се бори против вишокот на килограми, но не и е гајле за тоа. Одеше гордо во фустан што ќе изгледаше добро само на екстремно витки девојки.

 

 

Наскоро откако се појавија фотографиите, следеа бројни негативни коментари.

„Вака не се облекува ѕвезда“, „Ова е повеќе од вулгарно“, „Треба да си многу поубава за ваков фустан“, се само некои од коментарите.

Што мислите за ова издание? Дали Ријана сепак ја заслужува титулата кралица на стилот?

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote