in

Георгина објави ПРОВОКАТИВНА фотка, Роналдо возврати со коментар

Познатата партнерка на еден од најдобрите фудбалери во историјата Кристијано Роналдо, Георгина Родригез објави многу провокативна фотографија на својот Инстаграм профил.

Георгина снимаше кампања за популарен бренд, а на сликата можеме да видиме дека е гола под капутот што го носи!

Многу луѓе сметаат дека покажа премногу, но еден од тие луѓе не е Кристијано Роналдо. Тој одма се јави и ѝ остави срце на коментарот. 

Инаку нејзината фотографија собра околу 2 милиони лајкови и илјадници коментари!

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote