in ,

Што?Што?

Џорџина Родригез е удар на негативни коментари: „Не грижи се, го гледаме скапиот накит“ ФОТО

Додека Кристијано Роналдо се подготвува за следниот натпревар, неговата долгогодишна партнерка Георгина Родригез го следи секој негов потег. Таа на својот Инстаграм објави фотографии од нивниот приватен авион со опис:

„Пред неколку дена со човекот од моите соништа. Мислењата на нејзините следбеници, како што може да се види од коментарите, биле поделени. И додека некои и велеа дека е убава, други ја критикуваа поради гламурозниот накит.

„Не грижете се, гледаме скап накит“, „Изгледаш како реклама за часовници“, беа само дел од коментарите …

Како ви се допаѓа?

-1 поени
Upvote Downvote