in , ,

СлаткоСлатко СмешноСмешно

Глума достојна за Оскар и 20 милиони прегледи: Оваа верверичка мајсторски се преправа дека е мртва

Настапот замислен и изведен од летечка верверица им донесе смеа на милиони следбеници на Твитер..

На Твитер е објавено урнебесно видео од итра летечка верверица.

Видеото започнува со снимка на која таа трча низ кујната и тропа со метла.

Откако сопственикот ќе и се развика, шоуто започнува, пренесува Index.hr.

Верверицата се вовлекува под рачката на метлата, ги раширува сите четири нозе и се преправа дека е – мртва!

Верверицата го инсценирала местото на злосторството со постојано местење на метлата да биде точно над нејзиното тело.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote