in

Таа го полуде Нејмар и доби покана која НЕ СЕ ОДБИВА! [ФОТО]

Францускиот модел Паулин Танто, која ја стекна својата популарност преку Инстаграм, се повеќе е во центарот на вниманието.

Заедно со неговата сестра близначка Матилда, тој привлекуваше внимание веќе подолго време поради неговиот атрактивен изглед.

Им донесе и неколку ангажмани, што ги направи уште попопуларни.

Благодарение на кампањата за долна облека за брендот што има огромна популарност во Франција и фактот дека е голем љубител на спортови на вода, Полин го привлече вниманието на многумина, а не остана незабележана од ѕвездата на ПСЖ, Нејмар.

Нејмар ја покани атрактивната Поулин на роденденска забава.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote