in ,

СлаткоСлатко Што?Што?

Годините се само бројка за неа: Планетарно популарната ПЕЈАЧКА покажа дека никогаш не изгледала ПОДОБРО

Американската пејачка Шер целосно се опушти во Портофино

 

Светски познатата музичка ѕвезда Шер, попозната како Божицата на попот, уште еднаш покажа дека годините треба да бидат само бројка.

 

Таа се прошета со своите пријатели каде целосно ужива во Портофино.

 

Откако пристигна во Портофино, пејачката0 веднаш отиде на вечера во популарна компанија.

 

Шер беше облечена во црна гардероба и сандали со целосна потпетица, кои ги соблече во еден момент. Иако носеше црна јакна, нејзината совршена фигура сепак се истакнуваше.

 

По патот, таа уживаше во италијанскиот сладолед и во друштво на нејзините обожаватели.

 

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote