in

GODZILLA VS KONG! Нов трејлер (ВИДЕО)

Страотните чудовишта Годзила и Кинг Конг се соочуваат во најлегендарната битка на сите времиња, додека човештвото се обидува да ги убие и да го врати мирот на планетата еднаш засекогаш. Погледнете го трејлерот за овој филм подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote