in , ,

WTFWTF Што?Што?

РЕЗИЛ ВО БОЈА! Гола жена нападна водителка во живо! [ВИДЕО]

На социјалните мрежи се шири видео од вознемирувачки инцидент од Романија – за време на телевизиска програма во живо, гола жена истрча во студиото и фрли камен кон водителката.

Романската водителка Мирела Ваида беше нападната во петокот за време на емисијата во живо, кога гола жена влезе во сетот и фрли камен кон водителката.

Жената што ја нападна Ваида извика: „Дај ми ги парите“.

 

Кога продолжи емисијата, Мирела Ваида рече дека е шокирана, дека се плаши за својата безбедност и тврди дека во последно време добивала закани.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote