in

УбавоУбаво

ГЕСТ ЗА ПОЧИТ! Турска новинарка интервјуто со Пандев го направи на МАКЕДОНСКИ јазик! [ВИДЕО]

Новинарката Сејхан Шашко со потекло од Охрид интервјуто со нашата ѕвезда Горан Пандев го направи на македонски јазик. Секоја чест!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote