in

“ГОТОВИ СМЕ!” Наместо с*кс – РАСКИНУВАЊЕ! По расправија, Цар се обиде да ја заведе Мина, таа го ОДБИ (ВИДЕО)

Мака во брачниот кревет.

Во раните утрински часови дошло до брачна расправија помеѓу Мина Врбачки и Филип Цар. Дури и пред таа расправија, Цар беше бесен поради пијачката што не успеа да ја пие, па својот бес го истури врз Мина, што таа го сфати многу лично и реагираше бурно.

Сепак, Филип не сакаше да се расправа, иако секогаш истакнуваше дека кога Мина е во неволја, не е тука за него, што го боли уште повеќе.

Сега ми вртиш грб. Затоа излегов од тука, ти почна да ми викаш! Ти реков дека нема да можеш да ми се развикаш – рече Мина.

Ќе се дерам уште илјада пати, бидејќи јас сум таков! Не можам ли да ти се лутам? Добро, тогаш завршивме. Зошто не можам да се дерам на девојка ако сум во врска со неа? Бев навреден од она што ми го рече Шебез – одговори Цар.

Иако се навикнати утрото да завршува со сексуални односи, овој пат тие раскинаа, а дали ќе трае, бидејќи обично не трае подолго од еден ден, останува да видиме. Тогаш Филип се обиде да ја заведе Мина, но не и се допадна овој потег, па затоа му забрани.

Сега сум во можност да станам и да создадам хаос! Сврти се кон мене! Сакам да спијам така! Дали е можно тоа да ми го кажеш? Болен си! Мене ми е жал што се дерев! Се заканил Цар.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote