in

Gwyneth Paltrow призна: Shallow Hal беше тотална катастрофа!

Популарната актерка Gwyneth Paltrow призна дека има барем еден филм за кој се кае дака глумела во него. Станува збор за комедијата на Jack Black, Shallow Hall. Таа го нарече филмот тотална катастрофа.

Paltrow, 48, го толкуваше ликот на љубовницата на главниот лик Hal Larson во филмот кој искочи во 2001 година. Актерката е популарна по нејзините многубројни улоги, а најуспешен филм во кој глумела е дефинитивно Avengers: Endgame, како девојката на Tony Stark.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote