in

ХАСО И НЕГОВИТЕ НОВОРОДЕНИ ДЕЦА! [ВИЦ]

Жена му на Хасо се породила со двојка и лежела на породилно. Дошол Хасо, ги видел децата, па отишол да ја провери жената.
Таа го прашала:
–„Е, Хасо, ги виде бебињата? Нели многу се убави!“
Хасо рекол:
–“Убави се како не. Избра кое ќе го земеме?„

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote