in

ХАСО И ШОПИНГ ВО БУГАРИЈА! [ВИЦ]

Отишол Хасо радосен во Бугарија на шопинг. Ја паркирал колата, и на шофер шајбната напишал: “ВНАТРЕ НЕМА НИШТО ВРЕДНО!”.
Кога се вратил од шопинг, што да види, колата обиена, скршени џамови, внатре се испретурено и нашол едно ливче на кое пишувало:
–„Ас сам должен да проверам!„

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote