in

Хит на социјалните мрежи! Со Југо ја престигнуваше електричната Тесла! [ФОТО]

Фотографијата е снимена кај Задар. Оваа ситуација ги насмеа љубителите на автомобили.

Сликата беше објавена со натпис „за тоа време во Задар!“ и за кратко време доби илјадници лајкови!

FOTO: Jugom preticao Teslu, fotografija hit na društvenim mrežama

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote