in

Хит видео од Далмација, сите гледаат еден детал! [ВИДЕО]

Видеото од далматински пат стана хит на YouTube, сето тоа поради еден детал што го забележаа возачите во автомобилот позади.

Имено, покрај градежниот материјал, во багажникот можеа да се видат нечии нозе. „Транспорт на работници и материјали во Далмација“, е насловот на снимката објавена на смешниот канал Гуњажа ТВ.

„Кога ќе отворите компанија, вратете се од вашето прво работно место“, се пошегуваа администраторите на каналот во описот.

„Ништо повеќе не може да ме изненади“, „За малку ќе го исмеваа“, „Прв ред до скелето“, се само дел од коментарите.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote