in

Позната актерска двојка дозна дека се роднини по 30 години брак!

Актерската двојка Кевин Бејкон и Кира Седгвик, по 32 години брак, откриле дека се всушност во роднинска врска.

Во емисијата „Пронаоѓајќи ги своите корени“, која се занимава со проучување на семејното стебло на познати личности, холивудските sвезди дознаа дека тие се далечни брат и сестра.

Водителот на шоуто, Хенри Гејт Луис, покажа ДНК докази кои илустрираат дека Кира Седгвик и седум години постариот Кевин Бејкон се братучеди од деветтата генерација.

По првиот шок, откако дознале дека не се само маж и жена, овие двајца се олесниле, бидејќи било утврдено дека се работи за деветтата генерација, па затоа им се „олеснило“.

Кевин и Кира имаат две деца, синот Тревис и ќерката Соси.

„Таа е љубовта на мојот живот, веднаш го знаев тоа. Но, кога дојде во мојот живот, мојата кариера беше на дното. Сепак, се случи љубов и нашите деца почнаа да се раѓаат, а конечно почнаа да се следат и понуди за филмови “, еднаш опиша Кевин Кира, кого го запозна на снимањето на филмот„ Lemon Sky “.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote