in

Како да не возите ховерборд! [ВИДЕО]

Сите знаеме што е ховерборд. Го имаме видено во филмовите, и отсекогаш сме сакале да имаме еден. Овој човек не баш знаеше како да го користи ова футуристично нешто. Футуристично барем за него!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote