in

И ИСПАДНАА ГРАДИТЕ НА МИЛИЦА ПАВЛОВИЌ, ТАА ПРОДОЛЖИ ДА СКОКА! Публиката во шок!

Камерите забележија се!

Пејачката Милица Павловиќ беше фатена на настапот што го имаше во Белград. По тој повод, таа се појави пред публиката во розов фустан кој откри повеќе отколку што криеше.

Градите на Милица испаднаа, а таа не го забележа тоа! Но не е само тоа, при скокањето „блесна“ и долната облека на певачицата!

Очигледно, пејачката не забележала дека фустанот и е прекраток, па се занела. Секако, најважно е да дека таа и приреди на публиката ноќ што ќе го памтат целиот живот.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote