in

Сакате да ги фарбате ѕидовите? Еве неколку креативни идеи! (ВИДЕО)

Дајте му свежина на вашиот дом со вложување на минимален труд користејќи ги следните трикови! Се што би е потребно е слободно време и малку креативност. Погледнете како да го направите тоа во следново видео:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

2 поени
Upvote Downvote