in

Игра или вистинско возење? Двајца возачи на сред тунел ИМИТИРААТ GTA (ВИДЕО)

Тие се загрозија и самите себе и безбедноста на другите учесници во сообраќајот.

Што по ѓаволите се случи тука во тунелот? И, како никој не беше сериозно повреден?

Неверојатната снимка ни доаѓа од срцето на Шангај, на која еден возач во тунел забележа необично ривалство и трка на луѓе пред него.

Очигледно е дека едниот возач го нервирал другиот со својата брзина и ароганција и тој го „фрлил“ на работ на патот, поради што се „почешал“ на ѕидот на околу 30 метри.

„Бев шокиран од количината на лутина што ја покажаа зад воланот. Ова морав да го документирам “, изјави Себастијан, авторот на видеото.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote