in

Се заклучуваат вратите на зградите каде што живеат луѓе кои имаат позитивен тест за коронавирус во Кина! [ВИДЕО]

На сликите снимени во регионот Далиан во Кина, заклучени се надворешните врати на зградите во кои живеат луѓе кои наводно имаат позитивен тест за коронавирус. Еве ги тие моменти..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote