in

ИМАГИНАРНА ЌЕЛИЈА! Тажна снимка од мечка која била пуштена на слобода после 20-години заробеништво во зоолошка! [ВИДЕО]

Мечката, за која се тврди дека живеела во зоолошка градина во Романија 20 години, подоцна била пуштена во природата, но продолжува да живее во тој замислен затво.. Еве ги оние разочарувачки снимки!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote