in

ИНТЕРЕСНО ВИДЕО! Овој ракун едноставно обожува украси за новогодишна елка! (ВИДЕО)

Ракун наречен Тема, домашно милениче на руско семејство, јасно блеска кога гледа ламби и украси на елката.

Како волшебник, тој едноставно не можеше да се воздржи и се случи тој целосно да ја уништи елката.

Неговите сопственици му објасниле дека е грдо, а миленичето Тема успеа малку да се смири, но тој сепак успеа да милува една златна топка.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote