in

Што?Што?

ШТО ЌЕ НАПРАВИТЕ? Илјадници IPhone 12 во контејнер залутан во морето! [ВИДЕО]

На сликите споделени на социјалните мрежи, наводно рибарите наидуваат на контејнер кој паднал во морето поради невреме. Рибарите кои го привлекуваат и отвораат контејнерот кон нив, наидуваат на илјадници iPhone 12-ки. Еве ги тие моменти..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

4 поени
Upvote Downvote