in ,

УбавоУбаво Што?Што?

Ирина Шајк покажа како навистина изгледа: Совршено тело без фотошоп

35-годишната манекенка Ирина Шајк во моментов се наоѓа на Ибица каде ужива со пријателите.

Таа ја запалила фантазијата на корисниците на Инстаграм кога објавила една врела фотографија, а дека тоа бил полн погодок говори и тоа дека за половина ден добила скоро 400.000 лајкови и мноштво комплименти.

Таа на електрично зелено бикини облекла длабоки чизми и со тоа ја скокотнала фантазијата на многумина. Дури и Емили Ратајковски, позната манекенка, била воодушевена со нејзиниот изглед.

 

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote